e-wymi@na
e-wymi@na
Regul@min

Umowa określa warunki elektronicznej wymiany walut ewymiana.com.pl. Korzystanie z usług serwisu ewymiana.com.pl oznaczają pełną zgodę klienta na daną Umowę. W przypadku braku porozumienia z Umową, klient nie ma prawa do prowadzenia wymiany w ewymiana.com.pl. 
~
Usługa ewymiana.com.pl zapewnia klientom elektroniczną wymianę danych pomiędzy Paysafecard, PayPal, zgodnie z naszym dostępne kierunki wymiany.
~
Administracja ewymiana.com.pl nie ponosi odpowiedzialności i nie pokrywaja strat spowodowanych nieprawidłową (nieautoryzowaną) usługą użytkowania, a także błędami popełnionymi przez klienta przy wypełnianiu form wymiany, co może skutkować przeniesieniem środków na niewłaściwe konto bądź opóźnienie wymiany.
~
Wymiana operacji zostanie zakończona, ponieważ usługa przekazuje środki klientowi.
~
Operacja jest transakcją jednorazową. Zwrot przekazanych środków po wymianie nie jest możliwy.
~
Administracja serwisu zastrzega sobie prawo do trwałego zatrzymania środków przekazanych mu przez klienta, podjęła próbę jakiegokolwiek ataku na serwer, a także wszelkich prób włamania i oszustw na tej stronie lub dokonywania jakichkolwiek oszustw na tej stronie.
~
Korzystanie z Usługi w celu wykonywania łobuzerskich i nielegalnych działań jest zabronione. Korzystając z Serwisu, klient zgadza się, że każda próba wymiany kapryśnego kapitału będzie miała wpływ na wszelką surowość prawa.
~
Ta strona kupuje PIN Paysafecard. Chociaż Usługa nie jest wspierana przez Paysafecard ani nie jest powiązana z administracją Paysafecard i działa całkowicie niezależnie. Przesłanie numerów kuponów na tej stronie oznacza, że ​​zgadzasz się na wszystkie opublikowane warunki i rozumiesz, że robisz to wyłącznie na własne ryzyko. Administracja Paysafecard nie ponosi odpowiedzialności za tę usługę. Ufając tej stronie, polegasz wyłącznie na jej solidnej reputacji.
~
Wszystkie informacje umieszczone na tej stronie, w tym obrazy graficzne, kody źródłowe skryptów oraz informacje tekstowe, są własnością ewymiana.com.pl. Wszelkie kopiowanie informacji będzie w każdym przypadku ścigane i nieuchronnie spowoduje skargi do organów ścigania i wszystkich organizacji, odpowiedzialnych za dystrybucję i umieszczanie tych informacji. Logo Paysafecard, PayPal są własnością odpowiednich właścicieli.

Media Społecznościowe

2019-2020 -  ewymiana.com.pl @ WebWave

W kilku słowach, o tym co robimy:

Expresowo wymieniamy środki pieniężne i kody 

Na przelew gotówkowy z:

- PayPala,

- Paysafecard, 

- Skrill

Poprzez: przelew bankowy, przelew PayPal oraz BLIK, a także przelew na telefon. 

Grupa

FanPage

 Na przelew z PayPala czeka się średnio 1-2 dni.

U Nas zrobisz, to w kilka minut!

 

Przydatne informacje: